>

Hızlı Mesaj Yazma Yarışması - Hızlı Sms Yazma Yarışması

Vay vay bu yarışma Türkiyede düzenlense ilk 10 saniyede rekorlar kırılırdı :) Özellikle gençlerin cep telefonunda hızlı mesaj yazma becerisi yarışma konusu oldu. İsveç'te cep telefonunda hızlı kısa mesaj yazabilme yarışmasının bu yılki galibi bir bas gitarist oldu. Amatör bir rock grubunun gitaristi David Silvelind (21), cep telefonunda 160 karakterden oluşan mesajı 76 saniyede hatasız yazmayı başardı. Bir telefon operatörü tarafından düzenlenen yarışmada 2630 avro kazanan Silvelind, yaptığı açıklamada, 'Birçok müzik aleti çalıyorum. Belki de bu sayede kazandım' dedi. Finalde bu yıl, parmaklarına güvenen yaklaşık 25 kişi yarıştı. İsveç'te 4 senedir düzenlenen yarışmada aynı mesaj 2008'de 61 saniyede yazılmıştı.
Sponsorlu Bağlantılar

Harika Arkaplanlar - Arkaplan indir ..

Zaman zaman sizle için arkaplanlar ekleyeceğiz sitemize; işte onlardan ilk birkaçtanesini sizlere sunuyoruz.. Kum Saati Arkaplanı ; Pop Star Arkaplanı ; Renagarenk Arkaplan ;
Sponsorlu Bağlantılar

2010 KPSS Sınavı İptal Edilecek Mi?

Bu yıl Kpss sınavında geçen yıllarda olmayan birşeyler oldu.. Aynı aileden ve karı koca olan birçok kişi 2010 KPSS Sınavında soruların tümüne doğru cevap verme başarısını gösterdi.. Bu olanlar karşısında Kopya çekildi iddiaları ortaya çıktı.. Birçok KpSS Sınavına giren aday sınavın iptali için başvurularda bulundu.. Devlet kanadından çeşitli açıklamalar geldi.. Eğer kopya çekildiği ispatlanırsa sınavın iptal olabileceği söylendi.. Eğer Kopya söz konusu ise kopya çeken kişilerin atamaları yapılmayacak.. Ataması gerçekleşenlerin ise atamaları iptal edilecek.. Umarız bu gibi skandallarla umutlar yıkılmaz.. Yıllarca uğraşıp diidnip emek harcayan gerçek hak sahipleri istedikleri yerlere yerleşir..
Sponsorlu Bağlantılar

Galatasaray-Bursaspor Maçı 22 Ağustos 2010 ..

Galatasaray bu akşam geçen sezon Şampiyon olan Bursaspor ile evinde karşılaşacak.. Son haftalarda sıkıntılı sonuçlar elde eden Galatasaray mutlak galibiyet için sahaya çıkacak.. Geçen sezonun flaş takımı Bursaspor ise tabiki geçen yılki başarısını tekrarlamanın peşinde.. iki güçlü ekibin zorlu maçında neler olacak herşey akşam belli olacak.. Galatasaray - Bursaspor 22 Ağustos 2010 saat: 21:00 stad: Ali Sami Yen Maçın Hakemi: Abdullah Yılmaz.. Galatasaray bu maçta özellikle Parçalı formalarıyla sahaya çıkacak.!
Sponsorlu Bağlantılar

22 Ağustos 2010 Burçlar ve Burç Yorumları Oku..

22 Ağustos 2010 Burçlar ve Burç Yorumları; Koç, Boğa, Aslan, Yay, Terazi, Balık, Yengeç, İkizler, Akrep, Yelkovan, Oğlak, Başak Günlük Burç Yorumları.. 22.08.2010 Pazar Burcunuzun Burç Yorumunu okumak için aşağıdan burcunuzu seçip Göster butonuna tıklayınız.. Burcunuzun burç yorumu yeni pencerede açılacaktır.. Umarız güzel yorumlar alırsınız :) Burcunuzu seçin, falınızı okuyun Koç Boğa İkizler Yengeç Aslan Başak Terazi Akrep Yay Oğlak Kova Balık  
Sponsorlu Bağlantılar