>

Yeni Citroen C4 Türkiye'de-Citroen C4 Fiyatı Özellikleri Res

Yeni Citroen C4 Türkiye'de; Pozitif enerjinin gücü konseptinden yola çıkılarak yaratılan Yeni Citroën C4; üstün kalitesi, kendine özel stili, iç mekânda sunulan üstün yolcu konforu ve etkileyici performansı ile fark yaratırken aynı zamanda çevreye duyarlı motor seçenekleri sayesinde doğaya da özen gösteriyor. Çekici profili ve orantılı boyutlarıyla beraber güç ve stabilite özellikleri ilk bakışta fark ediliyor. Yeni Citroën C4’ün sahip olduğu hem keskin hem akıcı yüzeyleri, özel olarak tasarlanmış ön ve arka spoyleri üst seviye aerodinamik özelliklerine dikkat çekiyor.
Sponsorlu Bağlantılar

2011 Chevrolet Captiva Suv Fiyatı Özellikleri Resimleri

2011 Captiva, LED tipi sinyal lambalarıyla donatılmış yan aynalara ve yenilenen yan hava girişlerine sahip olacak. İç mekan fotoları yayınlanmış olmasa da makyajlı Captiva’da yeni kumaş kombinasyonları, geliştirilmiş müzik ve ses sistemi, elektrikli el freni gibi yenilikler sunulacak. Araçta 4 yeni motor kullanılacak. Bunlardan en önemlisi 2.2 litrelik 163 ve 184 hp güç çıkışına sahip dizel iki motor olacak. 2.4 litrelik benzinli motor 171hp, 3.0 litrelik değişken supap zamanlamasına sahip direkt enjeksiyonlu diğer benzinli motorsa 258hp güç üretecek. 2.2 ve 2.4 litrelik motorlar önden çekiş veya dört tekerlekten çekiş opsiyonuyla satılacak. Aracın satışına 2011 ilkbaharında başlanacak. Fiyatlar konusunda herhangi bir bilgi verilmedi..
Sponsorlu Bağlantılar

Peugeot RCZ Fiyatı - Peugeot RCZ Özellikleri Resimleri

Peugeot Otomotiv Pazarlama A.Ş’den yapılan yazılı açıklamada, Peugeot RCZ 2 2 Sportif Coupe’nin farklılaşma arayışında olan bir müşteri kitlesine yönelik "sıra dışı özel bir araç" olarak tasarlandığı, RCZ isminin aracın Peugeot ürün gamındaki "tek ve benzersiz" konumunu simgelediği, RCZ’in ortasında sıfır ya da çift sıfır kullanılmayan ilk Peugeot binek modeli olduğu bildirildi.   Açıklamada, Peugeot RCZ’in eylül ayı itibarıyla Türkiye pazarına Euro 5 standartlarına sahip olan 2 farklı motor seçeneği ile sunulacağı, manuel ve otomatik vites seçenekleri bulunan 1.6 THP motor, 156 hp güç ve 240 Nm tork ürettiği belirtildi. Beyaz ve siyah olmak üzere 2 renk seçeneğine sahip olan Peugeot RCZ Yearling 1.6 THP 156 hp manuel modelinin 69 bin 700 lira anahtar teslim fiyatıyla sunulurken, 6 ileri otomatik vites kutusu ile donatılan versiyonun fiyatının ise 72 bin 700 lira olarak belirlendiği kaydedildi. Peugeot RCZ’in diğer motor seçeneği, 6 ileri manuel vites kutusu ile sunulan 200 hp gücündeki 1.6 THP motor, 275 Nm tork ürettiği, sadece siyah rengiyle pazarda yerini alacak olan RCZ Yearling 1.6 THP 200 hp versiyonunun anahtar teslim fiyatının da 78 bin 250 lira olacağı bildirildi.
Sponsorlu Bağlantılar