>

2012 Eurovisiona Kim Katılacak? 2012 Eurovision Can Bonomo

2012 Eurovisiona Kim Katılacak? 2012 Eurovision Can Bonomo |  görsel 1
  2012 Yılı eurovision yarışması için isimler belirlenirken trt can bonomoyu seçerek herkesi şaşırttı... Medyatava'nın haberine göre, TRT uzun tartışmaların ardından bu yıl Bakü’de düzenlenecek Eurovision şarkı yarışmasında Türkiye'yi Can Bonomo'nun temsil etmesine karar verdi. Bonomo Eurovision'a özel bir şarkı besteleyecek. Daha önce Eurovision için Kıraç, Atiye, Sıla ve Hande Yener'in adı geçmişti. TRT yönetimi ters köşe yaparak, Eurovision için son dönemde özellikle klipleriyle adından söz ettiren Can Bonomo'yu seçti. İzmirli Can Bonomo, müziğe 8 yaşında gitar çalarak başladı. Ortaokul ve lise boyunca sürdürdüğü müzik çalışmalarına İstanbul’da devam etti. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü’nde okudu. Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı. Daha sonra, televizyona geçerek Number One TV ve MTV’de televizyon programları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı.?? Müzisyenlik kariyeri, Irwin Welsh’in Porno adlı kitabının ilk yaprağına sardığı demosunu Can Saban’a gönderdiğinde yeni bir boyut kazandı.??Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul'da birçok konser veren Bonomo, sonunda "Hazırım" diyerek ilk albümü için kolları sıvadı. Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011’de Can Saban'ın yapımcılığı ile ilk albümü “Meczup”u yayınladı ...
Sponsorlu Bağlantılar

Ben Seni Sevdim Sen Bana Kıydın Dinle, Sinan Özen-Aslı Güngör!

>> Video'yu izlemek Ve Şarkıyı Dinlemek İçin Buraya Tıklayınız! Şarkının Sözleri; Uyandığımda bi seni duydum İnan bana dedin bi sana uydum Gülermisin ağlarmısın şu halime Ben seni sevdim Sen bana kıydın Senelerce yaşadım O büyük aşkın hayaliyle Senelerce bekledim O sevgiliyi gelir diye Bir gün sen çıktın karşıma Birden zaman durdu Her gün eğildim karşında Sandım ki bu aşka tek yoldu Uyandığımda sesini duydum İnan bana dedin bi sana uydum Gülermisin ağlarmısın şu halime Ben seni sevdim Sen bana kıydın Uyandığımda bi seni duydum İnan bana dedin bi sana uydum Gülermisin ağlarmısın şu halime Ben seni sevdim Sen bana kıydın Söz / Müzik : Aslı Güngör Aranjör : Emre Bayar
Sponsorlu Bağlantılar

Elimde Valizim İstanbul - yahşi cazibe dizi müziği

Şarkı Sözleri: Elimde valizim İstanbul. Ben evlenirem kalamam dul. İş güç kariyer cazibe yahşi. Türkiye’den bulup evlen yahşi. Benim için sen bir dirhem. Bana dön derler dönmirem. Yahşi gelin evlenmirem. Yok ay balam evlenmirem.
Sponsorlu Bağlantılar

Sende Severdin Dinle - Duygu Gonca Sende Severdin Dinle

Amatör Gitar eşiliğinde Sende Severdin adlı şarkı sizlerle;   Nasıl vurgunum sana gelde anlasana Aşkımız imkansız olsada Yapayalnız sensizlik boşluğunda Habersizdin yüreğimden Acımasızlığı seçtin sen Onca güzellik arasından Tek seni sevdim anlamadın ama Gerçeği anlattın sen bana.. Her gecem sensiz acı, keder, hüzün, umut Olmuyor sakader değilim yüreğim sen bunları unut.. Sana gel desem ahh Bir diyebilsem sende benim gibi sevebilsen Seni çok sevdim ahh Bir ömür verdim Sende severdin görebilsen..
Sponsorlu Bağlantılar

Fizy.Com'da İstanbul Tanıtımı Fizy.Org 15 Dakika İstanbul

Fizy.com'a müzik dinlemek için girmeye çalıştım ancak istanbul ile ilgili ekranı kaplayan dev bir tanıtım filmi çıktı.. birde arka plana fon müziği eklemişler.. Aslında güzel olmuş ancak müzik dinlemek için sabırsızlanan binlerce kişi için pek güzel olmadı :)) Şimdilik Fizy'de şu ibare yer almakta.. Fizy Maintenance sound will be back in 15 mins. have fun with that. Translate'de şu çeviriyi verdi: ses geri 15 dakika olacak. Bu eğlenin. Yalnız bu video bittikten sonra ayrı bir sayfada fizy.com'u açınız site düzeliyor :)
Sponsorlu Bağlantılar